יום רביעי, 22 בפברואר 2012

תחזית אסטרולוגית גלובלית מאת : נורה רימון


מפת השמים מיום 25.2.12 ועד ליום 2.3.12בתחילת השבוע השמש נמצאת במצב יחסית טוב. היא הרמונית עם יופיטר האופטימי, הרמונית עם סטורן המפוכח והאחראי, הרמונית עם פלוטו המעניק אלמנט של עומק ונופך פסיכולוגי ולסיום צמוד לנפטון שמצד אחד מעניק אמונה במעשה אך גם עלול להביא להגזמה ולהטעיה.

בהמשך השבוע מתקלקלת התמונה כשהשמש פוגשת בזוית דיס הרמונית את מרס האגרסיבי והאימפולסיבי ומביא לכך שגם הפרט וגם הכלל עומדים בפני סכנה של אלימות ללא מחשבה תחילה.

מרקורי (חשיבה ותקשורת) הפכפך השבוע. הוא מתחיל עם זוית קשה למרס אשר האינטראקציה ביניהם מביאה לכך שהתקשורת הופכת לגסה ואלימה וגורמת לויכוחים מאד לא נעימים.(לחשיבה הוא דווקא גורם תפיסה מהירה וחדות).

הזוית הזו נגררת משבוע שעבר ולמזלנו נגמרת בתחילת השבוע לאחריה מרקורי נותר בבדידותו דבר הגורם לתקשורת חסרת פשר אך במהרה הוא נצמד לאוראנוס המבריק והחשיבה והתקשורת הופכות מעניינות, יוצאות דופן אך גם עלולות לגרום למתח עצבי גבוה.

ונוס הולכת השבוע מן הפח אל הפחת. היא נפרדת מהשפעתו ההרסנית של פלוטו שעשה שמות במערכות יחסים רק כדי להיפגש בהיבט דיס הרמוני עם סטורן שהוא ההיפך הגמור של ונוס. ונוס מביאה אושר סטורן מונע אותו ואם נוסיף לכך את העובדה שעדיין סטורן בהיבט קשה ליופיטר, ספק האושר האולטימטיבי, נראה, לצערנו, כי מצב הרוח הכללי והפרטי השבוע לא מהמשופרים.

סטורן גם גורם לחוסר בטחון באהבה ולמי שיש היבט זה במפה אכן קשה לו להאמין שמישהו אוהב אותו והוא תלוי כל הזמן בהוכחות לכך. הוא מעייף את בן הזוג לכן לרבים עם היבט זה יש קושי להחזיק מערכת וגם בתוך מערכת הם עלולים להיום לא מסופקים.

מרס מושך משבוע שעבר היבט הרמוני עם פלוטו, היבט מועיל מאד המעניק אמביציה, כח רצון, יכולת הוצאת דברים מהכח אל הפועל, כושר מנהיגות ורצון גדול לשלוט.

במהלך השבוע מתווסף היבט הרמוני נוסף עם יופיטר הנותן אופטימיות ביציאה לדרך, כושר פעולה, מרץ והצלחה מובטחת.

ברצוני להזכיר כי ההיבט הקשה בין כוכבי ההרס אוראנוס ופלוטו עדיין לא עבר ולא יעבור עוד זמן רב ולכן אין עוד שקט בעולמנו כפי שאנחנו מרגישים היטב.

 נורה רימון |צילום: דני אדן 
הכותבת : נורה רימון אסטרולוגית, יועצת והוראת אסטרולוגיה
050-3331915 


לאן נושבת הרוח בפייסבוק הצטרפו לרשימת התפוצה של הניוזלטר | סדנאות יחסי ציבור ושיווק

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על תגובתך :-)