יום רביעי, 29 בפברואר 2012

תחזית אסטרולוגית גלובלית מאת: נורה רימון


 
מפת השמים מיום 3.3.2012 ועד ליום 9.3.2012
השבוע כל כוכב עובר תהפוכות כלומר, שבוע לא יציב עם הרבה מאורעות עם מצבי רוח משתנים. לא מדובר דווקא במאורעות גורליים גלובליים אלא במצב אנושי עם תנודות – עליות ומורדות בפעילות.

השמש שמטבעה מדברת על מנהיגות מקבלת עדיין היבט הרמוני מפלוטו האמון על המעמקים ועל יכולת ורצון השליטה אך גם מעניק יכולת למגנט אנשים ובכך מעניק כושר מנהיגות.

בנוסף השמש מחוברת הרמונית עם יופיטר המעניק לה אמונה בעצמה ואופטימיות אך אליה וקוץ בה היא מחוברת דיס הרמונית עם מרס הלוחמני המביא איתו רצון לריב ולהלחם ולחשוב רק על האינטרס האנוכי ולכן למרות ההרמוניה עדיין נראה מצב אגרסיבי כללי וגם בין אדם לחברו.

לקראת אמצע השבוע נפרדת השמש מההיבט היפה ליופיטר ולאחר מכן גם מההיבט הטוב לפלוטו ונשארת רק עם ההיבט הקשה למרס ומצב הרוח הכללי הופך לוחמני, חסר רחמים ואגואיסטי. ביום האחרון לשבוע נפרדת השמש גם מהיבט קשה זה.

מרקורי (חשיבה ותקשורת) נשאר כשהיה – צמוד לאוראנוס המעניק לו ברק ורעיונות מקוריים אך פוגע בשלוות הנפש ובמערכת העצבים ונותן הרגשה שתמיד צודקים. מחובר גם לפלוטו השתלטן בהיבט קשה ולכן יש רצון לכפות דעות ולהיכנס לשני לתוך ה'קישקעש'.

ונוס עוברת השבוע למזל שור וזה שינוי המהווה אנטיתזה ממזל טלה. ונוס בשור מתאהבת לאורך זמן, היא רכושנית, שמרנית וגם חושבת הרבה על כסף.

ונוס מקלת היבט הרמוני מנפטון שאילולא ההיבט הדיס לסטורן היה יכול להביא לאהבה אלטרואיסטית ונעלה. זה יכול לקרות אך סטורן מקלקל את התמונה עם אהבה קשה, מאכזבת ועוכרת שמחות. השילוב הזה לא עובד כל כך טוב.

בסוף השבוע מקבלת ונוס מקבלת צמידות ליופיטר, היבט הרמוני למרס ולפלוטו ההופך את מערכות היחסים, אהבה ואושר יותר ברי השגה אך סטורן נשאר והשפעתו הדיס הרמונית מפריעה בהיותו מחבל באושר.

מרס (מוציא לפועל של המפה) נהנה מהיבטים הרמוניים מיופיטר המעניק הצלחה בפעילות מתוך אופטימיות ביציאה לעשות מעשה. עוד היבט מצוין לפלוטו המשפיע על כוח רצון, יכולת מנהיגות וצורך בשליטה המובע בצורה לא אלימה. כפי שכתבתי בסוף השבוע חדל מלהתקיים ההיבט הקשה בין השמש למרס ואולי נחזה בקצת פחות אלימות.

לצערי ההיבטים בין כוכבי ההרס עדיין קיימים.נורה רימון | צילום: דני אדן


הכותבת : נורה רימון אסטרולוגית, יועצת והוראת אסטרולוגיה
050-3331915 


לאן נושבת הרוח בפייסבוק הצטרפו לרשימת התפוצה של הניוזלטר | סדנאות יחסי ציבור ושיווק

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על תגובתך :-)