אודות
לילה בן הרוש, עוסקת ביחסי ציבור, הפקה ושיווק ב- 9 שנים האחרונות,מנחה סדנאות ואמנית.
 מנחה סדנאות ליחסי ציבור ושיווק המיועדות לכל עצמאי , בעל עסק קטן או בינוני אשר מעוניין  לקבל טיפים לעבודה מול התקשורת והמדיה וכיצד להגדיל בכלים פשוטים ורבים מהם חינמים לבסס את הנוכחות  התקשרותית שלו לחשוף את העסק ללקוחות חדשים ולשמר את הלקוחות הקיימים 

מנחה סדנת נשים ציור אינטימי -סדנא העוסקת בדימוי גוף והשפעתו על הרגשות ודימוי עצמי.
 עורכת וכותבת את הניוזלטר לאן נושבת הרוח העוסק במודעות והתפתחות אישית 

עוסקת באמנות פלסטית ,ציור צילום ומדיה משולבת

תהליך יחסי ציבור ושיווק אישי מותאם לעסק  

תהליך של חודש המבוסס על פגישה שבועית , קבלת משימות לעבודה אישית וחומרים מתאימים לאחר בדיקת הצרכים הסיפיציים של כל עסק והתאמה באופן אישי של הכלים , אמצעי התקשורת וכלי שיווק האינטרנט המתאימים לכל עסק.

בסופו של תהליך , תקבל את כל הכלים שיקפיצו את העסק שלך קדימה ויבנו תשתית חזקה ומנצחת לשנה הקרובה,תעלה את אחוזי הכניסות וההמרות באתר ותדע כיצד להשתמש בתקשורת לטובת פרסום העסק שלך.


כל מפגש הוא בן שעתיים

שליחת הודעות לעיתונות לקראת אירוע או השקת מוצר


אם יש לכם אירוע שחשוב לכם לקדם , תוכלו גם להודיע לעיתונות ולאפשר לעסק שלכם להתפרסם חינם.כתיבת הודעה לעיתונות + שתי שליחות למאות עיתונאים.
עוד פרטים 052-6788827 לילה 

סדנאות לקידום העסק באמצעות יח"צ ושיווק אינטרנט

בוא לגלות איך גם אתה יכול לעשות יחסי ציבור ושיווק לעסק שלהם בעצמם באמצעים פשוטים, זמינים ושאינם דורשים השקעה כספית נוספת. אתה יכול עכשיו לקחת אחריות על העסק שלך להגדיל את המכירות שלכם ב20% בתוך חודש של עבודה באמצעים פשוטים קלים שמביאים איתם תוצאות מוכחות !


בניית דפי פייסבוק עסקיים

דפי פייסבוק מקצועיים נחוצים היום לכל בית עסק, זהו חלק מיחסי הציבור הבסיסיים והמיתוג של עסק עושה מחוייב לעשות לעצמו בעולם שבו קרוב למיליארד  גולשים באתר על בסיס יומיומי, עסק שאינו מבסס את מקומו בפייסבוק , פשוט לא קיים.

תהליך הקמת דף הפייסבוק היינו קצר יחסית עד 7 ימי עבודה. עוד פרטים...

פרסום סדנאות ואירועים בניוזלטר לאן נושבת הרוח


יש לכם סדנא לפרסם ? עכשיו גם אתם גם יכולים לפרסם את העסק שלכם במחיר שפוי שישמור על הנוכחות שלכם ברשת ויביא אליכם לקוחות חדשים. פרסמו בלאן נושבת הרוח.

עוד פרטים על פרסום סדנאות...

סדנת ציור אינטימי דימוי גוף והשפעותיו  על הרגש 

את מוזמנת לסדנא משעשעת ויחד עם זאת מעמיקה  אשר משקפת לך את הרגשות וההשפעה של דימוי הגוף שלך , באמצעות מדיטציה, ריקוד ציור ועבודה קבוצתית  נחקור את הרגשות המתלווים לדימוי הגוף שלך ולהשפעה של רגשות אלו בחיים.עוד פרטים על הסדנא...

lilabh7@gmail.com     |  052-6788827 

הצטרפו ללאן נושבת הרוח בפייסבוק,הקליקו כאן לפרסום סדנאות בניוזלטר :  לילה  052-6788827 lilabh7@gmail.com
דף הבית | אודות | לוח אירועים | פרסום סדנאות | סדנת יחסי ציבור | סדנת ציור אינטימי | קישורים | הירשמו לניוזלטר | צור קשר

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על תגובתך :-)