יום רביעי, 9 במאי 2012

מפת השמיים 9-15.5.12 מאת: נורה רימון

 מפת השמיים 9-15.5.12 מאת : נורה רימון

כל השבוע השמש צמודה ליופיטר, עד כדי צמידות מדויקת על המעלה, ולכן יהיה זה שבוע אופטימי יותר משבועות קודמים. אנשים שייוולדו בתאריך זה יהיו אופטימיים, שוחרי חופש אך גם בעלי אגו מורחב שלא לומר 'נפוח'. מכיוון שאופטימיזם מושך אליו מצבים אופטימיים אם לא יהיו דברים אחרים במפתו האסטרולוגית שיקלקלו לו הוא יהיה גם בר מזל.

החשיבה והתקשורת השבוע מגוונות. מרקורי האחראי עליהן הרמוני למרס המחדד את המחשבה ובהיות הזוית הרמונית החשיבה שלווה למרות האנרגיה של מרס.

ראוי לציין שמרקורי עובר השבוע למזל שור וכאן הוא נרגע לאחר ההיפר אקטיביות של מזל טלה בו היה בחודש שעבר. מרקורי בשור אמנם איטי במקצת אך מכפר ביסודיות ובפרקטיות ומכוון לנושאים העוסקים בתחום החומרי.  

השבוע כאמור תוספת ההיבט למרס מזרז את החשיבה והופך את התקשורת לשנונה יותר. הבעיה שסטורן עדיין יוצר היבט דיס הרמוני וכן מאט את החשיבה והופך אותה גם פסימית. ההיבט ההרמוני לנפטון מוסיף יכולת להסתכל על הדברים במשקפים ורודים, קצת פנטזיונרי ובכך מקל על הראיה הקדורנית של סטורן.

ונוס מתמידה משבוע שעבר וכל השבוע הזה בזוית הרמונית אל סטורן ובכך גורמת לסיכוי רציני למערכות יחסים המתחילות עכשיו. היחסים יכולים להיות רציניים אך להיות חסרים ספונטאניות טוב שונוס נמצאת במזל תאומים ומוסיפה נופך יותר קליל.

גם מרס לא משתנה השבוע והוא הרמוני לפלוטו המוסיף לו כוח רצון ומנהיגות אך מוחלש על ידי ההיבט הדיס הרמוני לנפטון המוציא ממנו את ההחלטיות במיוחד בתחילת הדרך.

אני מזכירה כי הזוית ההרסנית עליה דיברתי מדי פעם בין אוראנוס לפלוטו שני כוכבי ההרס עדיין מאיימת עלינו.


נורה רימון | צילום: דני אדן


הכותבת : נורה רימון אסטרולוגית, יועצת והוראת אסטרולוגיה
050-3331915    
לאן נושבת הרוח בפייסבוק הצטרפו לרשימת התפוצה של הניוזלטר | סדנאות יחסי ציבור ושיווק

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על תגובתך :-)