יום רביעי, 3 באוגוסט 2011

עד כמה עמוק הפער ?
זה הסיפור היחיד של עבודת מודעות
סגירת הפער בין הרצונות והצרכים האמיתיים שלך לבין הרצון \ פחד לרצות את הסביבה וללכת בתלם עם העדר ככה בדיוק צומחות הצרות שאנחנו לא מאפשרים לעצמנו להיות מי שאנחנו , בדיוק כמו שאנחנו מבלי לקטלג את עצמנו בטוב או רע , בנכון או לא נכון זה פשוט - אם זה טוב לך ( כל עוד אתה לא פוגע באחרים ) זה טוב , אם זה רע לך א י שקונפליקט וספק כנראה שזה רע ...  כל שאר הדברים מסביב זה רק התפאורה.

זה כל התהליך כולו על רגל אחת ...נכון בשביל להבין בכלל מה עומק הפער אצל כל אחד ואחת מאיתנו נדרשת לעבור דרך , הרבה פעמים אפילו מעצמנו אנחנו מסתירים את הרצונות האמיתיים שלנו , הם כוסו בכל כך הרבה אבק , בכל כך הרבה דעות בכל כך הרבה דברים מסביב שנדרשת עבודת גילוי וחקירה שלא תמיד נעימה לנו 
לא כייף לראות כמה במהלך חיינו היינו עסוקים בצורך שלנו להיות אהודים על החברה ועל הסביבה , לא תמיד קל לראות את זה ולסלוח לעצמנו ולדעת שגם זה חלק מהדרך.
אחרי שכבר ראינו מה עומק הפער אז מתחילה העבודה איטית ככל שהיא תהיה היא בלתי ניתנת לעצירה ,אז מדי פעם תשאלו את עצמכם מה אני רוצה? ומה או מי מונע את זה ממני התשובה ברך כלל היא אני או השדים הדמיוניים שבראש ופחד....פחד  אין לו קיום אם אנחנו לא מוכנים להקשיב לו או לתת לו מקום מוזמנים להשאיר תגובות, לשתף ולהעביר את הלאה מה שאתם לא עושים, איפה שאתם לא נמצאים שיבוא לכם בטוב :-)

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על תגובתך :-)